KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15124923
nr 1512 4923
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Västersjön Hallandsås 1986". Signerad, numrerad 1/20, daterad 1986. Bildmått: 29x22 cm, yttermått inklusive ram: 50,5x41,5 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
måndag 19 december 2022
kl 19:31:12